Novinky

015.jpg

15 min let za akciovú cenu 650 EUR s DPH

Spoločnosť Slovenské krídla, s.r.o. môže od 16.11.2018 vykonávať s lietadlom L-29 Delfín Zážitkové lety (pozri Zážitkové lety). Vaša priazeň a podpora, ktorú nám prejavujete, nás neustále posúva dopredu a uisťuje nás, že naša práca má zmysel. Veľmi si vážime Vaše pripomienky a návrhy, ktoré nám pomáhajú zlepšovať naše služby. V roku 2019 pripravujeme ďalšie rozšírenie našej ponuky pre Vás.

15 min zážitkový let za akciovú cenu 650 EUR s DPH

Podrobnosti nájdete tu.

Pri zahájení predaja Zážitkových letov sme pre Vás pripravili špeciálnu akciu. Prvých 10 zážitkových letov (15 min) si môžete zakúpiť v akciovej cene 650 EUR s DPH. Akcia skončí predajom 10 letov, alebo 30.11.2018, podľa toho, čo nastane skôr.

V akcii máte možnosť zakúpiť si 10 x zážitkový let za zníženú akciovú cenu 650 EUR s DPH (bežná cena 15 min letu je 770 EUR s DPH). 

Ako postupovať ?

V prípade, že máte záujem o kúpu zážitkovéhoého letu v špeciálnej akcii, pošlite nám predbežnú nezáväznú objednávku na našu mailovú adresu: objednavky@slovenskekridla.sk

V objednávke uveďte dĺžku zážitkového letu v minútach, Vaše meno a priezvisko, Vašu adresu trvalého pobytu a Váš kontaktný telefón. Na základe Vašej objednávky Vám vystavíme faktúru, ktorú Vám pošleme v elektronickej podobe na Váš mail k úhrade. Originál faktúry Vám pošleme poštou na Vašu adresu trvalého pobytu.

Po pripísaní Vašej úhrady na náš podnikateľský účet Vás budeme kontaktovať emailom a telefonicky a oboznámime Vás s možnými termínmi na absolvovanie Vášho letu. V prípade ďalších otázok nás môžete kontaktovať mailom na adrese: info@slovenskekridla.sk , alebo telefonicky na čísle: +421 903 510 852.

! ! ! Dôležité upozornenie ! ! !

Vyššie uvedená cena sa vzťahuje len na predaj prvých 10 zážitkových letov objednaných a uhradených na náš podnikateľský účet podľa dátumu splatnosti uvedeného na faktúre.

Na zážitkové lety objednané mimo vyššie uvedenú akciou sa zľava nevzťahuje! Takisto sa zľava nevzťahuje na objednané zážitkové lety v akcii, ktoré nebudú uhradené do dátumu splatnosti uvedeného na faktúre.